Cyrkulewski Bez kategorii Lubię dużo podróżować po Polsce, prowadzę fotorelacje z podróży

Lubię dużo podróżować po Polsce, prowadzę fotorelacje z podróży

Lubię dużo podróżować po Polsce, prowadzę fotorelacje z podróży post thumbnail image

Prowadzę fotoreportaże z moich podróży i udostępniam je na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

Bardzo lubię podróżować po Polsce, prowadzę fotoreportaże z moich podróży. Czasem, gdy jestem na wakacjach, wyjeżdżam za granicę i piszę o tym konkretnie lub innym tonem w zależności od kraju.

Bardzo lubię podróżować po Polsce, prowadzę fotoreportaże z moich podróży. Urodziłem się i wychowałem na Białorusi, ale uwielbiam mieszkać w Polsce i często wracam do rodziny.

Piszę ten wpis na blogu o tym, jak bardzo lubię podróżować na Białoruś, aby inni też mogli zobaczyć piękno tego kraju.

Mieszkam w Polsce i kocham ten kraj. Jest wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia, ale dla mnie najlepszym miejscem jest miasto Mińsk na Białorusi. Samo miasto jest piękne i pełne historii, ale przede wszystkim ma ogromne serce – jego mieszkańcy są bardzo przyjaźni i gościnni. Zawsze robię zdjęcia aparatem, kiedy podróżuję do Polski z Białorusi, ponieważ to wspaniałe uczucie móc dzielić się fragmentem mojego życia z innymi, którzy również kochają ten niesamowity kraj.

Zawsze używam Instagrama do tych fotoreportaży, ponieważ łatwo jest mi je publikować w dowolnym miejscu i dzielić się nimi ze znajomymi na całym świecie.

Uwielbiam podróżować, a Polska to jeden z najpiękniejszych krajów, które odwiedziłam. Udało mi się odwiedzić inny kraj, poznać jego kulturę i tradycje oraz poznać przyjaciół z całego świata.

Kocham fotografie! Podróżowanie na pełen etat nie jest łatwe, więc często muszę pracować w domu. Ale do tej pory było to dla mnie wspaniałe doświadczenie!

Urodziłem się na Białorusi, ale większość życia spędziłem w Polsce. Mieszkam tam teraz i każdego lata odwiedzam Białoruś.

Lubię dzielić się zdjęciami z moich podróży po Białorusi z przyjaciółmi i rodziną w domu. Niektóre z tych zdjęć znajdziecie na blogu albumu: Poland Photos from a Traveler

Społeczność białoruska w Polsce rośnie i umacnia się, co daje nam szansę zobaczyć, jak kultura Białorusinów wpłynęła na polską kulturę.

Niektóre z rzeczy, które lubię w życiu w Polsce, to to, że mogę przejść przez proces budowy taniego, długoterminowego domu wakacyjnego. A dzięki łatwemu podróżowaniu do sąsiednich krajów łatwiej jest mi odwiedzić moją rodzinę na Białorusi.

Jestem Amerykanką często podróżującą do Polski w celach osobistych i zawodowych. Europa jest zawsze na mojej liście życzeń i od wielu lat odwiedzam tę część Europy Południowej.

Podróżowanie nie tylko poszerza horyzonty, ale także pomaga lepiej zrozumieć siebie.

Podróżowanie jako kultura jest uniwersalna i często najbardziej satysfakcjonującą częścią podróżowania jest poznawanie kultury, którą odwiedzasz. Jeśli jest jedna rzecz, której nauczyłem się podczas moich podróży po Białorusi i Polsce, to tego, że istnieje wiele podobieństw między tymi dwoma krajami, w tym ich język i jedzenie!

Miałam trochę czasu na zwiedzanie obu krajów i stworzyłam fotoreportaże z miejsc, w których byłam. Oprócz robienia zdjęć nagrywałem również filmy, dzięki czemu możesz poczuć, co każdy kraj ma do zaoferowania!

Jestem pierwszym mieszkańcem Polski i kocham to. Aby pomóc innym podróżnikom, zacząłem publikować swoje zdjęcia na Instagramie i Facebooku.

Jestem obywatelem Białorusi mieszkającym w Polsce. Lubię dużo podróżować i postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami z ludźmi z całego świata.

Lubię podróżować do różnych krajów i kocham polską kulturę, ale nie zamierzam mieszkać w Polsce na zawsze. Mój cel jest prosty – po prostu ciesz się życiem póki trwa.

Related Post