sponsorzy podróży, więcej o sponsorach

Sponsorzy

Bycie sponsorem moich wycieczek jest sprawą bardzo poważną i pełną pozytywnych emocji.

Co więcej, każdy sponsor może z dumą powiedzieć, że w końcu zrobił coś o czym dawno już marzył — zareklamował swoją firmę jednocześnie promując ukochany region.

O wiele skuteczniej jest sponsorować fotoreportaże, niż wydrukować 1000 ulotek i wepchnąć je pod wycieraczki w samochodach na parkingu. Zdecydowanie skuteczniej jest umieścić swoje logo przy widoku zachodzącego słońca nad lasem. Mega-skutecznie i wielce przyjemnie jest bycie sponsorem, na przykład, fotoreportażu po miejscowości, w której się urodziłeś.

Każdemu interesującemu sponsorowi gwarantuje swoją bezgraniczną konsumencką miłość. Co za tym idzie — tysiące głodnych wrażeń oczu, przeglądających ze zdumieniem logo sponsora przy moich fotoreportażach.

Kochany wyjątkowy sponsorze, czas napisać do mnie:

Pioner niecodziennego sponsoringu

Lech Garmażeria Staropolska
www.lech.bialystok.pl
Jest to firma, produkująca wyroby wędliniarskie i garmażeryjne wyjątkowej jakości i smaku. Która jest dumna ze swoich wyrobów, dbająca o to, żeby nie dokładać do kiełbas polepszaczy smaku i zapachu, tylko kupić normalne mięso, dodać do niego normalne przyprawy, uwędzić je dymem z drzewa i poczęstować każdą myślącą o własnym zdrowiu osobę.

Najinformacyjniejszy białostocki portal

BSTOK.PL
www.bstok.pl
Otwarty, komunikatywny, pełny energii i chęci rozwoju białostocki portał. Dodam tylko, że jest jedynym, który istnieje w moich oczach.

60 000 książek w jednym miejscu

Selkar.pl
www.selkar.pl
Księgarnia, która informacyjnie wspiera moje fotoreportaże. Która może spełnić każde książkowe zapotrzebowanie nawet najbardziej pokręconych miłośników czytania. Uważam, iż nie ma lepszego prezentu niż trafiona książka — więc zacznij w końcu rozwijać swój umysł.