Cyrkulewski Bez kategorii Od paru lat mieszkam w Polsce i codziennie tutaj pracuje

Od paru lat mieszkam w Polsce i codziennie tutaj pracuje

Od paru lat mieszkam w Polsce i codziennie tutaj pracuje post thumbnail image

Pochodzę z Białorusi i od kilku lat mieszkam w Polsce. Pracuję tu codziennie i jest bardzo miło.

Do Polski przeprowadziłam się po ukończeniu studiów na Białorusi. Moim celem było mieszkanie, praca i nauka w jednym miejscu. Nie chciałem uczyć się języka zbyt wcześnie; zamiast tego chciałem najpierw znaleźć pracę.

Bariera językowa była dla mnie największą przeszkodą, ale to też sprawiło, że tak bardzo pokochałam ten kraj! Minęło pięć miesięcy odkąd zaczęłam pracować jako asystentka, więc teraz mój polski jest doskonały.

Co mam zrobić ze swoim życiem? Nie jestem wielkim szachistą, nie umiem modelować w 3D i jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że jestem pisarzem.

Mieszkam w Polsce od kilku lat i pracuję tu na co dzień. Do tej pory było mi naprawdę ciężko z powodu pewnych barier językowych, ale na szczęście większość ludzi jest przyjazna i pomocna.

Musiałem opuścić swój kraj i przyjechać do Polski do pracy. Oznaczało to, że musiałam zacząć szukać nowego domu, nawiązywać przyjaźnie i uczyć się polskiego.

Mieszkam w Polsce od kilku lat. Jeśli zapytasz mnie, za czym najbardziej tęsknię za Białorusią, odpowiedziałbym, że jedzenie i przyjaciele – to dwie rzeczy, za którymi tęsknię najbardziej z ojczyzny. Polska jest trudnym miejscem do nawiązywania znajomości, więc było mi trochę łatwiej.

Życie w obcym kraju jest trudne, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące. Każdego dnia uczysz się nowych języków, kultury i tradycji, co na początku może wydawać się trudne, ale prowadzi Cię w wielką osobistą podróż z niesamowitą perspektywą na życie

Od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie i pracuję tu na co dzień.

Jestem obywatelem amerykańskim, który od kilku lat mieszka w Polsce i mówi po białorusku. Lubię mówić w obu językach, ale czasami wydaje mi się, że brakuje mi połowy, jeśli jeden język nie jest dostępny.

Jestem obywatelem Białorusi i mieszkam w Polsce. Jestem autorem treści i tłumaczem. Mieszkam w Polsce od kilku lat, ale nie były to łatwe lata – przystosowanie się do życia tutaj było bardzo trudne.

Nie mogę powiedzieć, że łatwiej byłoby zacząć od nowa, ponieważ pewne rzeczy są we mnie na stałe, ale gdybym miał szansę, najprawdopodobniej nie zastanawiałbym się dwa razy – wyjeżdżając ponownie z kraju.

Z wiekiem stajesz się zmęczony byciem dorosłym: przyzwyczajaniem się do dzieci moich znajomych, zastanawianiem się, jak zapłacić za wszystko na czas, poznawaniem hierarchii społecznych i zasad ich zaangażowania z sąsiadami z różnych środowisk. …

Po pewnym czasie zaczynasz rozumieć, że w pomyśle stworzenia własnej rodziny nie ma nic złego. Po prostu potrzebujesz na to więcej czasu – zgromadzenie wystarczającej ilości energii do tego celu.

Urodziłem się i wychowałem na Białorusi, ale zdecydowałem się przenieść do Polski około rok temu. Teraz uczę się języka i dostosowuję do nowej kultury.

Mieszkam w Polsce od kilku lat i jedną z rzeczy, która mi to ułatwiła, jest praca tutaj. Nie jest łatwo znaleźć pracę będąc obcokrajowcem w Polsce, zwłaszcza jeśli nie mówisz po polsku. Pracując jako nauczycielka języka angielskiego, mogę pomagać ludziom w nauce angielskiego i dawać im możliwości w tym kraju, których w innym przypadku by nie mieli.

Mieszkam w Polsce i tu pracuję na co dzień. Jest wiele rzeczy, za którymi tęsknię w Białorusi, ale są też rzeczy, które zwiększyły moją miłość do tego kraju.

Tutejsi ludzie są tacy przyjaźni, a język polski jest taki piękny, co mnie naprawdę podnieca.

Mieszkam w Polsce od kilku lat i pracuję tu od zeszłego roku. Można powiedzieć, że staję się odnoszącym sukcesy emigrantem do tego kraju i mieszkam tu od około trzech lat.

Cieszę się z tego, jak teraz wygląda moje życie, ale jedną rzeczą, która mnie niepokoi, jest brak białoruskich imprez społecznościowych w całym mieście. Niektórzy emigranci lubią spotykać się z emigrantami ze swoich krajów ojczystych podczas pracy w Polsce, a to stwarza bardzo potrzebne możliwości, aby dowiedzieć się więcej o swojej rodzimej kulturze i dziedzictwie.

Related Post