sponsorzy podróży, więcej o sponsorach

Blog, marketing

wróć do listy notatek

Czy grzejnik został naprawiony?

2009-07-29
Mam kredyt w PEKAO S.A. Ze względu na ten kredyt muszę mieć w tym banku konto. Co miesiąc strasznie denerwowało mnie, kiedy dostawałem list z wyciągiem z konta od nich. Właściwie, chodziło o jedną pozycję: «prowadzenie rachunku» — 11 złotych!

Powtórzę jeszcze raz: 11 złotych miesięcznie za prowadzenie rachunku bankowego!

Jednak jest jeden haczyk, bank domyślnie ubezpiecza właściciela rachunku: chodzi o mieszkanie, samochód, zdrowotne za granicą.

Jakiś czas temu z grzejnika w mieszkaniu zaczęła kapać woda. Potrzebna była pomóc hydraulika. I tu przypomniałem sobie o tych 11 złotych. Niezwłocznie zadzwoniłem pod podany przez bank numer telefonu. I tu się zaczął cud. Przechodzę nareszcie do sedna tej notatki.

Operator zadał kilka pytań, w ciągu 5 minut oddzwonił do mnie hydraulik, po 1,5 godzinie był już u mnie w domu i problem został rozwiązany. Praca specjalisty — za darmo. Ale to jeszcze nie wszystko. Najważniejsze: wieczorem dzwoni do mnie ten sam operator i pyta, jak poszło? Czy problem rozwiązano szybko? Czy jestem zadowolony? I że bardzo dziękuję za zwrócenie się do nich o pomoc.

Wiem doskonale, że zwisa mu i powiewa, co jest u mnie z grzejnikiem. Ale fakt tego, że dzwoni i pyta jak został rozwiązany MÓJ problem sprawił, że nagle stałem się zwolennikiem tego banku. Cud.

Czy muszę dodawać, że ów baaardzo prosty manewr mogą z powodzeniem wykorzystać 50% firm na rynku?

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszym!